Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій облраді підібрали кандидата в заступники Олійника, замість Качура

У Вінницькій облраді підібрали кандидата в заступники Олійника, замість Качура

 У Вінницькій обласній раді підготували проект рішення, за яким на посаду заступника голови обласної ради планують призначити Сергія Кривешка (Радикальна партія Олега Ляшка).

Відповідний проект рішення, який повинні на сесії затвердити депутати, є в розпорядженні Вінниця.info.

Як відомо, на початку лютого, депутати проголосували за звільнення Олександра Качура (Радикальна партія Олега Ляшка). Качур пішов з обласної ради, так як був обраний депутатом Немирівської міської ради, де мером є його батько Віктор Качур.

Винница.info: У Вінницькій облраді підібрали кандидата в заступники Олійника, замість Качура 

Раніше голова облради Анатолій Олійник зазначав, що депутати мають визначитись, чи залишати посаду заступника, чи скасувати її, оскільки посади заступника голови обласної ради раніше не було і вона введена депутатами сьомого скликання.

Затверджуватимуть кандидата на посаду шляхом таємного голосування під час сесії.

Сергій Кривешко - депутат облради від Радикальної партії Олега Ляшка. В облраді є членом постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Сергій Кривешко керує бізнесом автобусних перевезень - директор ПП приватне підприємство «АТП- Кривешко».

Наприкінці лютого депутат ініціював на обласному рівні звернення до голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України із заявою про заборону відкриття та функціонування автобусних маршрутів до Москви та території регіону.

Окрім того, це єдиний за останні роки депутат, який наважився судитись з журналістами, через публікацію в газеті.

На сесії буде видно, чи підтримають однопартійці головної редакторки газети, яка є членом фракції «Батьківщина» кандидатуру Сергія Кривешка, який судиться з виданням.

Вінниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529714108.7496