Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькому аеропорту відкрили кафе

У Вінницькому аеропорту відкрили кафе

 В приміщенні міжнародного аеропорту «Вінниця» для подорожуючих відкрили кафе. Відвідувачам пропонують великий вибір сендвічів, запашну каву та солодощі. В меню також є вегетаріанські та кошерні страви.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook Владислав Скальський.

«Тепер після реєстрації багажу або навіть до неї пасажири міжнародного аеропорту «Вінниця» можуть випити смачні гарячі та прохолодні напої і поласувати солодощами перед повітряною подорожжю», - зазначив в дописі Владислав Скальський.

Він додав, що поки графік роботи кафе підлаштовано під авіарейс «Вінниця – Тель-Авів», тобто, двічі на тиждень. Але в подальшому графік зміниться.

Нагадаємо, з 2016 року працює прямий регулярний авіарейс Вінниця – Тель-Авів. З березня цього року введено щоденний авіарейс Вінниця – Київ.

Винница.info: У Вінницькому аеропорту відкрили кафе

Винница.info: У Вінницькому аеропорту відкрили кафе

Винница.info: У Вінницькому аеропорту відкрили кафе 

Вiнниця.info, фото - В. Скальського та з сайту аеропорту

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544974135.2705