Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькому обласному театрі відбудеться прем’єра вистави «Хуліганів»

У Вінницькому обласному театрі відбудеться прем’єра вистави «Хуліганів»

 Творче об’єднання «Театр Хуліgun» виступить у Вінницькому обласному театрі ім. Садовського з прем’єрою вистави «Птаха Невдаха. Чоловіча версія». Це не просто цікава вистава, а можливість побачити справжнє хулігансько-неформальне театральне дійство та прийняти у виставі безпосередню участь.

«У виставі презентований інтерактив за участі глядачів, які можуть спробувати себе ролі акторів. Якщо ніхто не реагує, то ми маємо «підсадних чорних конячок». Вистава це анекдоти, написи українських емігрантів, які я скомпонував зі знайденого матеріалу. Деякі моменти були народженні безпосередньо під час репетицій», - розповідає режисер Тарас Мазур.

В театрі виступають актори з різних міст України. Вони працюють на громадських засадах. Їх об’єднує ідея бути максимально вільними і творити мистецтво так, як вони його бачать, відійти від класики до авангарду.

Прем’єра відбудеться 13, 18 та 22 грудня на Малій сцені Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського. Початок о 19.00 годині.

Винница.info: У Вінницькому обласному театрі відбудеться прем’єра вистави «Хуліганів» Винница.info: У Вінницькому обласному театрі відбудеться прем’єра вистави «Хуліганів» Винница.info: У Вінницькому обласному театрі відбудеться прем’єра вистави «Хуліганів» Винница.info: У Вінницькому обласному театрі відбудеться прем’єра вистави «Хуліганів»

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550470347.3886