Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницю з’їдуться найспритніші спортсмени з чотирьох країн світу

У Вінницю з’їдуться найспритніші спортсмени з чотирьох країн світу

 27 травня у Вінниці очікують на міжнародні змагання з тхеквондо ВТФ. Про це ексклюзивно для Вінниця.info повідомила президент міської Федерації з цього виду бойових мистецтв Аліна Новинюк.

«Для нашого міста турнір такого рівня з цього виду спорту буде проводитися вперше. Його правильна назва така: командний турнір у розділі тхеквондо ВДФ ТК-5 «Стінка на стінку». Беруть участь 3-4 країни», - каже Новинюк.   

Україну представлятимуть клуби з семи регіонів Україну. До змагань у дитячому розряді вже готується семирічна  Катруся Мельник.  

«Займаюся вже другий рік. Просто, мене почали ображати пацани. Це ще було в садку. Я захотіла , щоб мене мама з папою записали на якусь боротьбу. Тепер, мене хлопці, хоч і ображають інколи, але я їм такого пенделя, що мало не здається. А тут мені займатися подобається тим, що тут цікаво. Я можу на шпагат сісти. І тут не сумно. У мене тут багато друзів. Я ще ходжу на народні танці. Тому, мені живеться дуже весело!», - розповіла Катруся.

Батьки дітей зауважують, віддають своїх дітей на тхеквондо через те, що крім боротьби, діти займаються акробатикою, гімнастикою.

«Це пластичний вид спорту. Можна сказати, ці спортсмени є на найспритнішими. Швидкісні рухи.  Крім того, життя – сурова річ. У наш час багато жорстокості. Діти між собою особливо не церемоняться. Навіть дівчата повинні самі вміти постояти за себе. Коли з чоловіком вирішували, що обрати для дочки, танці, чи тхеквондо, то надали перевагу останньому. Бо при цьому виді спорту повноцінний розвиток тіла. А прийоми Даринка показує нам, як треба захищатися. Дома спаринги проводимо. Це цікаво та весело», - розповіла мати 8-річної Дарини  Тетяна Антонюк.   

Тхеквондо ВДФ ТК-5 планують впровадити у програму, з додатковим розділом «тхеквондо» Олімпійських ігор 2020 у Кореї.

«Особливість цього виду спорту – видовище. Вражає динаміка, швидкість та обмін ударами ногами», - зауважила .

Точний час та місце проведення міжнародного турніру у Вінниці встановлюється.

Вінниця.info

 
 
  Новости в удобном виде
time:1529713197.1315