Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У яких містах українці найбільше платять за тепло і на якому місці Вінниця

У яких містах українці найбільше платять за тепло і на якому місці Вінниця

 Серед міст обласного значення України з населенням більше 250 тисяч чоловік та теплопостачальних підприємств, які забезпечують послугами більшу частину населення міста, - КП ВРМ «Вінницяміськтеплоенерго» по величині тарифів на теплову енергію для населення посідає  4-те місце з 23-ьох. Це після Житомира у 267 тисяч населення, Івано-Франківська у 255 тисяч населення та Запоріжжя у 745 тисяч населення, при цьому випереджаючи місто-мільйонник Харків.

Повідомляє прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго».

За ці роки проведено багато заходів з енергоефективності. Зокрема, впроваджено проект з енергоефективності м. Вінниця, в рамках якого реконструйовано системи теплозабезпечення мікрорайонів «Баженова-М.Шимка», «Зулінського-Київська». Збудовано дві твердопаливні котельні, реконструйовано газові котельні, замінено близько 25 км теплових мереж у двотрубному прокладанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів, влаштовано 183 індивідуальних теплових пункти. Також на сьогодні триває влаштування індивідуальних теплових пунктів у мікрорайоні Вишенька, їх заплановано влаштувати 142.

Порівняльна таблиця тарифів на теплову енергію для населення серед міст обласного значення. У таблиці зазначено тариф  у гривнях за 1 гігакалорію(Гкал).

Порівняльна таблиця тарифів на теплову енергію в містах обласного значення після підвищення  (в порядку зростання тарифів з відсотками зміни)

Винница.info: У яких містах українці найбільше платять за тепло і на якому місці Вінниця

Винница.info: У яких містах українці найбільше платять за тепло і на якому місці Вінниця

Раніше ми писали, що 11 грудня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на якому затвердили нові тарифи для «Вінницяміськтеплоенерго». «Комуналка» зросла на 20%

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547866385.1593