Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

В міськраді «наїхали» на «Вінницяобленерго» за розкопаний асфальт

В міськраді «наїхали» на «Вінницяобленерго» за розкопаний асфальт

 У Вінниці лише одне підприємство не відновлює асфальтне покриття після проведення ремонтних робіт. Протягом зимового періоду ПАТ «Вінницяобленерго» провели по місту 122 розкопки з пошкодженням асфальтного покриття і на жодній ділянці покриття не відновили. Всі підприємства, які зимою лагодили комунікації, повинні відновити ділянки до 30 квітня.

Про це під час засідання виконкому 20 квітня повідомив директор департаменту міського господарства міської ради Григорій Пурдик.

«Починаючи з березня місяця на підприємство «Вінницяобленерго» за моїм підписом начальника комунального підприємства «Адміністративно-технічний центр» Козаком направлено 10 листів. Нам дали графік, майже ні про що, станом на сьогоднішній день визначена підрядна організація, але не укладений договір.

Якість та своєчасність виконання робіт по відновленню асфальтного покриття після проведення розкопок контролюється АТЦ та Муніципальною поліцією. Відповідно до затверджених графіків місця розкопки планується завершити до 30 квітня, але не думаю, що Вінницяобленерго встигнуть», - повідомив Г. Пурдик.

Винница.info: В міськраді «наїхали» на «Вінницяобленерго» за розкопаний асфальт

Після повної доповіді керівника департаменту про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, заступник міського голови Владислав Скальський зазначив, що ситуація є неприпустимою та сказав провести спільну нараду з профільним департаментом в ОДА.

В мерії будуть просити підтримку профільного департаменту ОДА, щоб вплинути «Вінницяобленерго».

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1524665926.9402