Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

В суботу автобуси, маршрутки та тролейбуси у Вінниці пустять в об’їзд Соборної

В суботу автобуси, маршрутки та тролейбуси у Вінниці пустять в об’їзд Соборної

19 травня, у День Європи, вулиця Соборна (на ділянці від вулиці Театральної до вулиці Миколи Оводова), на час проведення свята стане пішохідною зоною. З 10.00 і до 20:30 години тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі пустять в об’їзд Соборної. Трамваї не ходитимуть.

Про це повідомляє департамент ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Для того, щоб створити людям безпечні умови для відпочинку, частково буде обмежено рух транспорту у центральній частині міста.

З 10-ї години і до 20:30 – на час перекриття Соборної відбудуться певні зміни у графіку роботи громадського транспорту. Тролейбуси та муніципальні автобуси, маршрути яких пролягають через Соборну під час святкування їздитимуть через Київський міст.

Маршрутні таксі №29 та 32 їхатимуть в об'їзд по вулиці Магістратській. А маршрутки №7а та 21а - рухатимуться по вулиці Князів Коріатовичів.

Нагадаємо, рух приватного автотранспорту організують в об’їзд по вулицях Хмельницьке шосе, Магістратській та по вулицях Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.

Вінниця.info


  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548226227.6971