Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

В законі про реінтеграцію Донбасу «АТО» замінять «Операцією з оборони України»

В законі про реінтеграцію Донбасу «АТО» замінять «Операцією з оборони України»

  У новому законі про реінтеграцію Донбасу термін «Антитерористична операція» замінять на «Операція з оборони України».Термін «війна» і надалі не буде вживатись. 

 Про це заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак розповів в ефірі «Радіо Свобода», повідомляє «Еспресо».

Відповідаючи на запитання ведучого, яким терміном пропонується замінити АТО, Гримчак відповів: «Операція з оборони України». За його словами, термін війна вживатися не буде.

«Ми можемо назвати це війною. Фактично, тоді ми оголошуємо війну Росії. Ми оголошуємо війну і починаємо отримувати все, що може запропонувати російський ВПК», - пояснив заступник міністра.

Вінниця.info, за матеріалами Еспресо.TV.

 
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1532215371.8538