Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Валерій Коровій з делегацією поїхав в Чехію. Для Вінницької області в ЄС шукатимуть інвесторів

Валерій Коровій з делегацією поїхав в Чехію. Для Вінницької області в ЄС шукатимуть інвесторів

 З 23 по 26 вересня офіційна делегація у складі голів райдержадміністрацій, мерів міст обласного значення Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм перебуває з навчальним візитом в Ліберецькому краї Чеської Республіки. Делегація перейматиме практичний досвід щодо реформи децентралізації, передачі владних повноважень та залучення інвестицій з структурних фондів ЄС та приватного сектору.

Про це Вiнниця.info повідомили в облдержадміністрації.

«Як ніколи сьогодні ми цінуємо міжнародну підтримку. За останні кілька років нам вдалось зробити величезний крок вперед у наших стосунках із Ліберецьким краєм, а саме в питаннях медичної галузі, соціального розвитку. Рік тому Ліберецьким край прийняв на оздоровлення під час літніх канікул 30 дітей воїнів, загиблих в АТО….. Сьогодні в нашій державі проводиться багато реформ. Крім того, наш регіон має багато інвестиційно-привабливих сторін, які, однозначно, зацікавлять інвесторів і дадуть можливість для нашої подальшої співпраці», - зазначив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Надзвичайний та Повноважний Посол України у Чеській Республіці Євген Перебийніс привітав в Посольстві представницьку делегацію Вінницької області на чолі з Головою Вінницької обласної держадміністрації.

«Ми завжди будемо підтримувати міжрегіональну співпрацю. Те що ви робите сьогодні то є неоціненно. Мені приємно, що делегація прибула до Чехії в рамках реалізації угоди про співпрацю з Ліберецьким краєм. Протягом останніх років результатом співпраці між Вінницькою областю і Ліберецьким краєм стала реалізація низки взаємовигідних двосторонніх проектів. Сподіваюсь, що делегація матиме змогу ознайомитися з передовим досвідом чеських партнерів щодо втілення реформ та провести переговори про перспективні напрямки взаємодії двох регіонів», - сказав Посол України у Чеській Республіці.

В ході зустрічі сторони розглянули питання налагодження співпраці в рамках інвестиційних проектів, а саме залучення чеського інвестора до Вінницької області.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550267692.6625