Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Викрили новий вид шахрайства щодо оформлення «євроблях». Вінничан закликають бути уважними

Викрили новий вид шахрайства щодо оформлення «євроблях». Вінничан закликають бути уважними

Власників транспортних засобів на іноземній реєстрації закликають бути обачними. Адже за інформацією ДФС України стали відомі випадки шахрайства щодо митного оформлення транспортних засобів особистого користування.

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області.

Шахраї, представляючись представниками митниць та митними брокерами, під’їжджають до місць митного оформлення, зокрема на мікроавтобусах. За оформлення транспортного засобу вони вимагають з власників авто гроші, а після їх отримання видають фіктивні документи – митну декларацію у паперовому примірнику, яка містить суттєві помилки, та посвідчення про реєстрацію транспортного засобу.

У фіскальній службі наголошують, що ознаками підробки митної декларації є декларація, яка заповнена в паперовому вигляді, при цьому використовуються особисті номерні забезпечення митниць, котрі вже не існують (наприклад, Київська регіональна митниця).

Отож, ГУ ДФС у Вінницькій області просить громадян бути уважними під час здійснення митного оформлення своїх транспортних засобів.

радять не звертатися до митних посередників, які знаходяться не на території місць, де здійснюється митне оформлення. А особливо не користуватися послугами тих «брокерів», які здійснюють свою «діяльність» з транспортних засобів.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863942.037