Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани можуть безкоштовно відвідати концерт німецького рок-гурту та тріо Panivalkova

Вінничани можуть безкоштовно відвідати концерт німецького рок-гурту та тріо Panivalkova

З нагоди Українсько-німецького року мов, у Вінниці відбудеться спільний концерт українського тріо Panivalkova та берлінського гурту Die Höchste Eisenbahn.

Про це Вiнниця.info повідомили організатори концерту.

Концерт відбудеться 17 квітня о 19:00 у клубі «Планета Мода-Бар» (вул.Стеценка, 75 А). Вхід на концерти - вільний, за умови реєстрації: https://bit.ly/2ugpkdG.

Тріо Panivalkova - яскраве явище у новій українській музиці. У січні гурт успішно виступив на одному з найвпливовіших шоукейсів Європи — Eurosonic Noorderslag 2018 (Нідерланди). Panivalkova знайомі українським слухачам виступами на шоу Х-Фактор, Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, Файне місто, ГОГОЛЬФЕСТ, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism. Між турами в Україні гурт у 2017 році здійснив перше музичне турне Європою.

Німецький рок-гурт Die Höchste Eisenbahn приїде в Україну вперше. Назва гурту дослівно перекладається як «найвища залізниця», а в розмовній мові фраза означає «час прийшов». Гурт складається з двох харизматичних вокалістів Франческо Вілкінга та Моріца Кремера, які почали створювати свою музику з 2011 року. У 2012 році до них приєдналися музиканти Макс Шрьодер та Фелікс Вайґт.

Вхід на концерт безкоштовний, але для комфортного розміщення усіх гостей, організатори просять обов’язково попередньо зареєструватись.

Винница.info: Вінничани можуть безкоштовно відвідати концерт німецького рок-гурту та тріо Panivalkova

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544935542.8394