Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани просять грошей на «Планету» - зібрали підписи під петицією

Вінничани просять грошей на «Планету» - зібрали підписи під петицією

 На сайті місцевих петицій громадяни зібрали підписи під зверненням, в якому просять Вінницьку міську раду поставити на міське фінансування собачий притулок «Планета».

«Собачий притулок «Планета», що знаходиться за адресою Сабарівська 5, потребує фінансової допомоги. Так як умови утримання та харчування собак знаходяться в неналежному стані. Притулок тримається на коштах небайдужих громадян. На весь притулок декілька працівників, що доглядають за тваринами. В притулку близько 600-та собак. Прошу винести на розгляд дане питання», - зазначено в зверненні.

Раніше Вiнниця.info повідомляла, що на вулиці Гонти добудовують муніципальний притулок для тварин з ветеринарною клінікою.

Вiнниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545039704.9198