Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани просять мерію пустити транспорт до медмістечка. Підписали петицію

Вінничани просять мерію пустити транспорт до медмістечка. Підписали петицію

На сайті місцевих петицій громадяни зібрали підписи під зверненням, в якому просять мерію пустити муніципальний транспорт до Медмістечка. Саме там розміщується Вінницький обласний Центр СНІДу та одне із відділень психіатричної лікарні ім.. Ющенка.

Станом на ранок 12 січня на сайті петицію підписали 351 громадянин з 350 підписів необхідних для розгляду.

«Маршрут Вінниця - Медмістечко уже закритий. Ми жителі Березини та працівники лікарні стали заручниками. Наші діти і ми не маємо чим дістатися ні на роботу ні додому. Просимо надати муніципальний транспорт або продовжити маршрути 11Б, 16А, 21», - йдеться у зверненні.

Як відомо, минулого року вінничани в петиції двічі просили автобусний маршрут з мікрорайону «Академічний» до Залізничного вокзалу. Наприкінці літа міська влада запустила новий маршрут. Разом з тим відмітимо, що не всі звернення що стосуються транспортного сполучення задовольняються через відсутність достатньої кількості муніципальних автобусів.

 

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540091769.7674