Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани просять перейменувати вулицю Ширшова, оновити тротуари і зробити велодоріжку

Вінничани просять перейменувати вулицю Ширшова, оновити тротуари і зробити велодоріжку

 На сайті до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій просять перейменувати вулицю Шершова, а також зробити там реконструкцію.

«Вулиця Ширшованосить ім'я радянського вченого-геолога російського походження. Не розумію чому в нашому місті достатньо велика вулиця майже в центральній частині міста, змушує нас кожного дня нагадувати імена російських радянських вчених. Невже не вистачає відомих українців, чиє ім'я кожного разу має бути на слуху в цілому мікрорайоні.

І друга частина петиції - реконструкція тротуарів з виділенням місця для велосипедної доріжки. Вулиця, яка з'єднує фактично головні магістралі Замостя, знаходиться в стертому занедбаному стані. Тротуари на деяких ділянках стерлись до ґрунтової основи, як в селі якомусь», - написав Володимир Рожков.

Щоб петицію розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно, аби її підтримали 350 осіб. До завершення збору підписів – 9 днів.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550472765.5446