Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани просять змінити час руху автомобілів по Соборній

Вінничани просять змінити час руху автомобілів по Соборній

 На сайті електронних петицій, 4 жовтня вінничани зареєстрували петицію, у якій звернулись із проханням до Вінницької міської ради змінити час руху автомобілів по вулиці Соборній.

«Зранку, коли всі поспішають на роботу та до дитячих закладів і шкіл практично неможливо дістатись зі Старого міста до районів Вишенька, Хмельницьке шосе, Поділля. Значна ділянка дороги заблокована, Староміський міст та вулиця Коріатовичів "стоїть", а тепер ще закрита і Соборна. Міський транспорт також має певні обмеження у даному напрямку. Наприклад від кінцевої зупинки "Будинок відпочинку" іде лише один 14 маршрут на Залізничний Вокзал (дублюється 14а) і дітям важко добиратись до школи з пересадками у переповненому громадському транспорті. 

Прохання змінити обмеження руху по Соборній до 8-9 години ранку, дати можливість добиратись до роботи вчасно. Закриття руху по Соборній було б доцільним при розгляді питання розширення дороги і транспортного потоку по вулиці Коріатовичів та будівництві нового мосту з розвантаженням даної ділянки», – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні петицію підписало 29 людей із 250 можливих. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Нагадаємо, 1 жовтня центр Вінниці зaкрили для привaтних aвтомобілів. Їздити вулицею Соборною може громaдський трaнспорт і водії, котрі тaм проживaють чи прaцюють. Обмеження діє з 6 рaнку до 22 години вечорa.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264981.822