28 лют. 2013 17:03

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:56
Суспільство
0

50

0

Вінничани тепер їздитимуть на поїздах по «супутнику»

Вінничани тепер їздитимуть на поїздах по «супутнику»

Укрзалізниця обладнала системами супутникового зв'язку вже 1980 локомотивів


Вінничани тепер їздитимуть на поїздах по «супутнику»

Завершується робота з обладнання локомотивів системами супутникової навігації, яка в автоматичному режимі надає інформацію про переміщення локомотивів для формування довідок про рух поїздів у режимі он-лайн.

Разом з іншими системами, які забезпечують управління процесом перевезень, впровадження на залізничному транспорті систем супутникової навігації проводиться для підвищення ефективності використання рухомого складу, централізації управління рухом та автоматичного формування даних про виконану  роботу.

На сьогодні вже виконано 99% робіт, зокрема обладнано системами супутникової навігації (ССН) 1980 із 2000 локомотивів, які визначені для встановлення систем.

Про це повідомляє прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Згідно повідомлення, у тому числі було модернізовано 1100 вантажних електровозів, 511 пасажирських електровозів, 329 вантажних та 40 пасажирських тепловозів.

Для забезпечення контролю за працездатністю обладнання систем супутникової навігації та переміщенням локомотивів розробляється  нове  програмне забезпечення автоматизованих робочих місць  «Навігація ТРС (тягового рухомого складу)» з можливістю взаємодії з системою Автоматизованої системи керування вантажними перевезеннями (АСК ВП УЗ-Є). Функціональні можливості програмного забезпечення автоматизованих робочих місць  дають змогу контролювати працездатність обладнання систем супутникової навігації по кожному локомотивному депо та аналізувати переміщення локомотивів за вибраний проміжок часу як у графічній, так і у табличній формі.

Довідка.

Єдину автоматизовану система керування вантажними перевезеннями Укрзалізниці (АСК ВП УЗ-Є) було введено в промислову експлуатацію 7 липня 2012 року.

Центр базується на основі техніки IBM P780, системи управління базами даних Oracle і прикладного програмного забезпечення розробки українських спеціалістів ДП «Проектно-конструкторське технологічне бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті України».

Нині до системи підключено тисячі термінальних пристроїв, за допомогою яких працівники залізниць, починаючи від чергових по станціях, операторів локомотивних і вагонних депо, товарних касирів та закінчуючи керівниками мають змогу отримати інформацію свого рівня, яка дозволяє ефективно управляти вантажними перевезеннями.

У складі АСК ВП УЗ-Є задіяно більше 40 тис. програмних компонентів (програм, таблиць інше).

У системі встановлено понад 1200 логічних контролів і щодоби опрацьовується понад 650 тис. запитів, зокрема понад 250 тис. базоформуючих. та 204 тисячі інформзапитів.

Середній час обробки повідомлень - менше 0.8 секунди на кожному з майже 100 потоків обробки.

На сьогодні система АСК ВП УЗ-Є обслуговує понад 25 тис. користувачів 12 господарств Укрзалізниці. Середньодобове навантаження на програмно-апаратний комплекс АСК ВП УЗ-Є у години пік складає до 74%.

ВИННИЦА.info

 


0
0