Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничани вимагають компенсацію за відсутність гарячої води. Петиція

Вінничани вимагають компенсацію за відсутність гарячої води. Петиція

 Вінничани зареєстрували петицію, де пропонують виплачувати їм компенсацію за відсутність водопостачання та опалення у мікрорайоні Вишенька.

«Пропоную запровадити жителям компенсації за ненадані або надані неналежної якості послуги гарячого водопостачання та опалення. Уже кілька місяців мікрарайон Вишенька в різних частинах не отримує гарячої води! А ціни на тарифи у нас співрозмірні з європейськими.

У зв'язку з цим, пропоную ввести компенсації людям, які платять за спожиті послуги ЖКГ, наприклад, у вигляді безкоштовної гарячої води в кількості середньодобової норми споживання в місяць на людину. А за кожен день без опалення – опалювати день безкоштовно. І робити це не в наступному році, а одразу по відновленню послуги. 

Ці заходи повинні змусити виконувати КП "Вінницяміськтеплоенерго" та інші служби взяті на себе обовязки та думати в першу чергу про інтереси споживачів», – йдеться у петиції.

Станом на сьогоднішній день, петицію підписало 49 осіб із 350 можливих. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Винница.info: Вінничани вимагають компенсацію за відсутність гарячої води. Петиція

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547814053.7912