Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничанин у польському серіалі зіграв наркобарона. Відео

Вінничанин у польському серіалі зіграв наркобарона. Відео

Вінничанин Роман Заданюк кілька років тому переїхав жити та працювати до Польщі. Роман – модель та актор. Нещодавно він зіграв у серіалі «Малановський і партнери» роль наркобарона, який орудував у польському місті.

«Місцеві детективи його пов'язали на гарячому та ще й розкрили вбивство яке було ним організовано», - розкрив сюжет Вiнниця.info Роман.

Заданюк також розповів, що він зіграв повноцінний епізод в 654 серії.

«Потрапив туди звичайною «кастинговою дорогою». Прийшов на кастинг, отримав «в зуби» текст та сцени. Через 10 хвилин почалися проби. Якого характеру роль, дізнався ще підчас телефонної розмови з менеджером із Starsimpresariat. Щиро кажучи, не дуже був ради тій ролі. Бо знову запропонували грати паскудну людину», - продовжує він.

В польському кіно українець завжди асоціюється з бандитом, злодієм, негативним персонажем.

«І жінки - як не наркоманка то проститутки. Так само з польськомовними акторами в Голівуді. Там вони як не терористи, то грабіжники. Проте, в кінцевому результаті я погодився. І через кілька днів отримав дзвінок з інфою, що мене підтвердили на роль. Чи боюсь, що амплуа наркобарона приклеїться? Ні, не боюсь. Бо в Польщі і так україномовні автоматично отримають негативні ролі в кіно. Особливо при нинішній політиці», - зітхає.

В серіалі Роман грає українську мафію на території Польщі, але спілкується російською.

«Чому? Мабуть стереотип сприйняття нас як російськомовних ще з часів соціалістичної системи. Хоча може теж грає роль і те, що без погляду на політичний стан між Росією та Україною. Багато українців у Польщі ще розмовляє російською», - констатує Роман Заданюк.

Винница.info: Вінничанин у польському серіалі зіграв наркобарона. Відео

Винница.info: Вінничанин у польському серіалі зіграв наркобарона. Відео

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545039466.3586