Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінничанина звинувачують в організації конвертаційного центу та шукають його спільників серед податківців

Вінничанина звинувачують в організації конвертаційного центу та шукають його спільників серед податківців

 Прокуратурою Вінницької області погоджено повідомлення про підозру у вчиненні ряду злочинів у сфері оподаткування мешканцю м. Вінниці.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

Під час розслідування кримінального провадження працівниками прокуратури Вінницької області установлено, що цей чоловік створив «конвертаційний центр», до складу якого увійшло 20 фіктивних підприємств.

Зазначені суб’єкти господарювання, які не здійснювали підприємницької діяльності та фактично існували лише «на папері», надавали послуги підприємствам реального сектору економіки з конвертації безготівкових коштів у готівку без сплати жодних податків.

У вказаний спосіб з 2015 року «конвертовано» близько 130 млн. гривень, а сума ухилення від сплати податків склала понад 25 млн. гривень.

Дії організатора «конвертаційного центру» кваліфіковані за ч. 1 ст. 205, ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 212 та ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також перевіряється причетність до вказаних злочинів інших осіб, у тому числі працівників податкової інспекції.

Довідково: за вчинення цих злочинів передбачене покарання у виді штрафу, розмір якого не може бути меншим за розмір заподіяних державі збитків та конфіскацію майна.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544981287.2656