78

0

Вінничанка стала срібною призеркою Перших Європейських ігор зі стрітболу

Вікторія Пазюк здобула «бронзу» зі стрітболу на Перших Європейських іграх

Вінничанка Вікторія Пазюк з міста Бар стала срібною призеркою Перших Європейських ігор зі стрітболу .

Тренер Барської районної дитячо-юнацької спортивної школи, Вікторія Пазюк, у складі жіночої збірної України зі стрітболу (баскетбол 3х3) зіграла проти діючих чемпіонок Європи у фінальному матчі на Перших Європейських іграх-2015, що відбулися наприкінці червня у Баку, та здобула «срібло».

У стартовий день турніру українки здобули дві перемоги. Спочатку наша збірна обіграла команду з Чехії (15:11), а потім були сильнішими за представниць Туреччини (19:11), після чого на них чекав матч проти Бельгії.

У фіналі українки поступилися суперницям з Російської Федерації.

І хоча в доробку збірної Росії – титули віце-чемпіонок світу та чемпіонок Європи, але наша землячка Вікторія Пазюк разом з іншими українськими баскетболістками: Ганною Зарицькою, Ольгою Мазніченко та Кристиною Мацко гідно чинили їм опір.

Після двох поспіль дальніх влучань Зарицької і Мазніченко наша збірна відірвалася на 3 очки – 9:6. Втім росіянкам зусиллями Черепанової вдався ривок 1:8, тож рахунок став 10:14. Наші дівчата скоротили його до мінімуму – 13:14. Українки відчайдушно боролися проти значно вищих за зростом росіянок. Однак діючі чемпіонки Європи таки виграли, за 1 хвилину і 57 секунд до завершення, набравши переможні пункти. А збірна України здобула срібні медалі перших в історії Європейських ігор-2015.

Вінничанка стала срібною призеркою Перших Європейських ігор зі стрітболу - фото 2

ВИННИЦА.info, за матеріалами "Медіа-Бар"