Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницька фірма за 25 мільйонів збудує огорожу на аеродромі в Миргороді

Вінницька фірма за 25 мільйонів збудує огорожу на аеродромі в Миргороді

 12 жовтня військова частина А3641 уклала договір з ПП «Сучасні будівельні технології – 12» (м. Вінниця) на будівництво нової огорожі аеродрому Миргород. Вартість угоди – 25,6 млн. гривень.

Відповідно до договору, генеральний підрядник повинен виконати роботи в 2018 – 2019 роках за погодженим графіком. Тендерною документацією передбачено, що підрядник повинен побудувати огорожу за 25,6 млн. гривень, облаштувати вуличне освітлення і зробити дорогу для патрулювання.

Огорожа висотою 2,22 метри складатиметься з сітчастих панелей, які кріпляться на металевих стовпах та шести воріт. Для облаштування мережі зовнішнього освітлення встановлять 213 опор та 203 світильники зі світлодіодними лампами.

За даними аналітичної системи dozorro, ТОП-10 замовників робіт у приватного підприємства є комунальні та державні заклади.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227281.9732