Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницька мерія планує виділити 5 мільйонів на ремонт будівлі поліції біля «Кумбар»

Вінницька мерія планує виділити 5 мільйонів на ремонт будівлі поліції біля «Кумбар»

 Виконком Вінницької міської ради підготував до сесії проект рішення, яким передбачено внести зміни до Комплексної правоохоронної програми на 2015 – 2018 роки та передбачити в цьому році кошти в сумі 5 млн. гривень на ремонт будівлі по вул. Чорновола, 5.

Проект рішення опубліковано на сайті міської ради.

Відповідно до проекту рішення, передбачено у 2018 році виділити з міського бюджету:

  • 200 тис. гривень – на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення робіт з утеплення адміністративного приміщення за адресою: м. Вінниця, вул. В. Чорновола, 5;
  • 4,805 млн. гривень на проведення капітального ремонту, з застосуванням енергоефективних заходів, адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. В. Чорновола, 5.

Йдеться про будівлю біля «Кумбар», де раніше знаходився УБОЗ, який ліквідували, а зараз - Управління захисту економіки у Вінницькій області ДЗЕ Національної поліції України.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547809768.5252