22 груд. 2023 12:52
0

51

0

Вінницька «Нива» перемогла «Полісся», забивши два м’ячі у ворота суперників. Відео

Вінничани виграли з рахунком 0:2

12 серпня у м. Новоград-Волинський відбувся матч 4-го туру Другої ліги України. Вінницька футбольна команда «Нива» перемогла житомирський ФК «Полісся» з рахунком 0:2.

«Нива» відкрила рахунок на 36-й хвилині. Михайло Шестаков забив м’яч у ворота суперника головою з 9-и метрів. 0:1

На 66-й хвилині Павло Федосов здійснив фірмовий рейд до воріт. В оточенні захисників наш форвард рішуче пробив з десяти метрів у ближній кут. 0:2.

Головним тренером «Ниви» залишився Денис Колчін.

Нагадаємо, перед грою з «Поліссям», «Нива» зіграла з НК «Верес» (м. Рівне) з рахунком 0:0. Президент вінницької «Ниви» повідомив в Фейсбук, що звільнив тренера і пригрозив що зніме команду зі змагань.