Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницька область за темпами залучення інвестицій у 2018 році вийшла в лідери серед регіонів

Вінницька область за темпами залучення інвестицій у 2018 році вийшла в лідери серед регіонів

 Вінницька область на 2 місці серед регіонів України за темпами залучення капітальних інвестицій у січні – вересні 2018 року. За даними показниками наш регіон обійшов всі регіони, якщо не враховувати частину тимчасово окупованого Донбасу. Приріст за січень – вересень 2018 року, порівняно з відповідним періодом минулого року, склав 42,4%.

Інформація надана управлянням статистики у Вінницькій області.

«Абсолютне значення майже в 1,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це свідчить про позитивну динаміку», - зазначили в управлінні статистики.

У Вінницькій області за січень вересень 2018 року освоєно 10486,3 млн. грн. капітальних інвестицій.

Нагадаємо, в 2018 році компанія UBC Group відкрила у Вінниці завод Green Cool. Компанія Barlinek розширила свої виробничі потужності. Запустили другу чергу виробництва ДП «Електричні Системи» у співпраці з компанією «DELPHI». «Миронівський хлібопродукт» запускає біогазовий комплекс для виробництва електроенергії потужністю 20 МВт/год. Запрацював завод із випуску кабельної продукції для автомобілів світових брендів у м. Немирів Fujikura.

Відомо, що у Вінницькій області в 2019 році планують реалізувати два інвестиційних проекти з переробки кукурудзи, сумарною вартістю більше 614 млн доларів. Також будуватимуть завод по переробці волоського горіха.

Винница.info: Вінницька область за темпами залучення інвестицій у 2018 році вийшла в лідери серед регіонів

Раніше редакція Вiнниця.info публікувала матеріал про те, Як виробники підкорюють Європу.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550473758.3614