Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницька транспортна компанія купила нову «Шкоду»

Вінницька транспортна компанія купила нову «Шкоду»

19 грудня 2016 комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» уклало договір з дочірнім підприємством «Автотрейдінг - Вінниця» на купівлю легкового автомобіля «Scoda Octavia A7» 2016 року випуску за 482 тис. гривень з ПДВ.

Звіт про укладений договір опубліковано на сайті закупівель Prozorro.

За умовами договору, автівку покупець (ВТК) після оплати повинен забрати зі складу продавця у Вінниці, або на складі розташований не далі як за 100 км. від Вінниці до 30 грудня 2016 року.

Нагадаємо, 12 квітня КП «Вінницька транспортна компанія» за 3,3 млн. гривень купила два автобуси середньої місткості, що працюють на газовому паливі.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544977828.8129