Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницькі активісти колядою збирають солодощі для дітей-сиріт

Вінницькі активісти колядою збирають солодощі для дітей-сиріт

 7 січня десяток молодих людей у різдвяних костюмах заходять в одну з кав’ярень на Європейській площі. Просять дозволу колядувати.

«Ми молодіжне об’єднання, хочемо вам подарувати не лише різдвяний настрій. А й запропонувати встати співучасниками добра. Збираємо для дітей-сиріт у Вороновиці солодощі та гроші. Їм не вистачає 600 гривень на лінолеум. Якщо у когось є бажання долучитися до допомоги, щиро вдячні. І хочемо подарувати вам різдвяну коляду», - каже організатор Ірина Пишна.

«Людей у кафе небагато. Працівники закладу дуже активно і багато кидають солодощі. Грошей, правда багато не зберемо. Та це не біда. Ми докладемо свої. У діток буде новий лінолеум», - зауважила Пишна.

Винница.info: Вінницькі активісти колядою збирають солодощі для дітей-сиріт

Вінниця.info.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527017328.1792