Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницькі комунальники просять не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, бо вони заважають техніці

Вінницькі комунальники просять не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, бо вони заважають техніці

 З самого ранку вінницькі  комунальні служби працюють на дорогах міста у повному складі. 630 двірників та понад 50 одиниць техніки забезпечують розчистку снігу на шляхах та прибудинкових територіях міста. Також прибирають зупинки громадського транспорту, тротуари та посипають дороги протиожеледною сумішшю.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Працівники комунальних служб просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, щоб припаркований транспорт не заважав проводити розчистку доріг. З самого ранку на прибудинкових територія працюють двірники та прибиральна техніка.

«На разі на прибудинкових територіях працює 630 двірників та 21 одиниця тротуарно-прибиральної техніки. Оскільки сніг не перестає йти, то роботи продовжуватимуться й надалі. Над розчисткою снігу працюватимемо і після обіду», - повідомив директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман.

Як повідомив начальник КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол, на дорогах міста працює 35 одиниць прибиральної техніки. Розпочали вони роботу, як тільки почав йти сніг. Працівники шляхового управління розчищають проїжджу частину та посипають її протиожеледною сумішшю, прибирають сніг на зупинках громадського транспорту та тротуарах.

Поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863264.3749