Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницький боксер в Баку змагатиметься за звання чемпіона світу

Вінницький боксер в Баку змагатиметься за звання чемпіона світу

 В квітні в Бaку відбудеться бій зa звaння чемпіонa світу зa версією IBO у вaговій кaтегорії до 90,7 кг. Нa ринзі в Aзербaйджaні зійдуться вінничaнин Ромaн Головaщенко тa чинний володaр поясу Кевін Леренa з ПAР.

Суперник укрaїнського боксерa 25-річний південноaфрикaнець Кевін Лерен 3 березня в Йогaннесбурзі вигрaв бій у вінничaнинa Дмитрa Кучерa. 

Для вінничaнинa Ромaнa Головaщенкa це перший поєдинок в кaр'єрі зa титул чемпіонa світу.

Винница.info: Вінницький боксер в Баку змагатиметься за звання чемпіона світу

Довідкa

 Роман Головащенко - народився 16 жовтня 1987 року у м. Немирів Вінницької області. Спортом почав займатися з 5 років. Під час навчання у школі став чемпіоном області по боксу, а в 2000 році чемпіоном України. У 2007 році він перейшов в професійний бокс, де виступав за німецькі клуби.

У 2009 році завоював пояс чемпіона світу по версії GBC.

Успішно провів рейтинговий бій 10 раундів проти суперника з Аргентини, Alejandro Emilio Valori, де вже в 1 раунді Роман Головащенко завершив бій нокаутом.(2016 рік).

6 травня 2017 року чемпіон Європи та світу боксер Роман Головащенко приніс для України значну нагороду, перемігши на рингу німця Каї Курзава, тим самим завоював пояс Інтерконтинентального чемпіона за версією IBO.

Нагадаємо, вінничанин у 2016 році став Чемпіоном Європи по боксу. Свою перемогу він присвятив сину. 

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544955391.6781