Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницький гурт презентував новий кліп на пісню «Ми є». Відео

Вінницький гурт презентував новий кліп на пісню «Ми є». Відео

Гурт «Jazzforacat» з Вінниці презентував новий кліп на пісню «Ми є». У чорно-білому відео – лише хлопці, музичні інструменти та голос.

«Jazzforacat – це музика, яка спонукає почути свою душу. Це стенограма емоцій, почуттів і настроїв, ритмів та життя. Магічна суміш, що здатна проходити через свідомість людей. Це мова втілена у прекрасні звуки.  Лірика, що стосується кожного, і закохує з перших акордів», – пишуть про свій гурт його учасники.

Нагадаємо, що восени «Jazzforacat» записав нову пісню з фронтменом «Другої ріки» Валерієм Харчишиним. Композиція отримала назву «Горизонт». Музиканти також відзняли спільне відео. На все про все хлопцям знадобилася одна ніч.

Вінниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544973084.7228