Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницький гурт записав пісню та відзняв кліп із солістом «Другої ріки». Відео

Вінницький гурт записав пісню та відзняв кліп із солістом «Другої ріки». Відео

 Вінницький гурт Jazzforacat записав нову пісню з фронтменом «Другої ріки» Валерієм Харчишиним. Композиція отримала назву «Горизонт». Музиканти також відзняли спільне відео. На все про все хлопцям знадобилася одна ніч.

Про це Сергій Асафатов розповів в ефірі «51 каналу».

«Насправді з Валерієм ми довгий час спілкуємося, товаришуємо. Він як старший наш товариш постійно підказує щось, радить. На День міста у Вінниці «Друга ріка» грала концерт. Ми відправили Валерію цю пісню. На годиннику була 23:30. І через 5 хвилин відповідь «О, крута пісня, давай заспіваємо». Питаю: «Коли»? Він каже: «Давай хоч зараз». Я сів у машину, заїхав за Валерієм в готель.

Все сталося швидко. Ми буквально за годину записали вокал. На 5 годину ранку були призначені зйомки. Відзняли все за 2 години. Валерій поїхав на Київ, а ми додому спати», - говорить Сергій.

Нагадаємо, що на День міста у Вінниці «Друга ріка» презентувала нову пісню, а Харчишин спустився до глядачів.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544980677.557