Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницький храм Воскресіння Господнього відзначив своє 100-ліття

Вінницький храм Воскресіння Господнього відзначив своє 100-ліття

Свято-Воскресенський храм м. Вінниці відзначив своє 100-річчя урочистою Божественною літургією.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату.

За повідомленням, привітати храм зі святом прийшли його прихожани, а також керівництво області та міста.

Зокрема екс-голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський подарував храму кондиціонер, а голова міськради повідомив, що зараз обласною та міською владою готуються документи щодо повернення у власність громаді храму його приміщення.

У свою чергу архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон подякував священикам на чолі з о. Василієм за вірну службу Богові і людям, а парафіянам та меценатам – за труди по прикрашанню храму, на якому до ювілею були замінені два куполи та майже завершена заміна даху.

Окрім того біля храму ведеться будівництво каплиці, де згодом будуть звершуватися Таїнства і обряди.

З нагоди ювілею архієпископ Симеон вручив меценатам та активним парафіянам Свято-Воскресенського храму грамоти та церковні нагороди.

Після завершення богослужіння біля храму-ювіляра відбулася святкова трапеза, у якій взяли участь майже півтисячі парафіян.

 

ВИННИЦА.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550731771.2269