Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінницький онкодиспансер змінить назву і прийматиме більше пацієнтів з інших областей

Вінницький онкодиспансер змінить назву і прийматиме більше пацієнтів з інших областей

 Назву «Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер» замінять на «Подільський регіональний онкологічний центр» (ПРОЦ) та затвердять новий Статут комунального підприємства.

Відповідний проект рішення підготували до сесії Вінницької обласної ради.

Питання планують винести на чергову сесію, яка відбудеться в грудні 2017 року.

За новим Статутом, Подільський регіональний онкологічний центр з дозволу Органу управління майном матиме право створювати на території Вінницької області філії та інші відокремлені підрозділи.

«Вже сьогодні Вінницький обласний клінічний онкодиспансер обслуговує 5-6% пацієнтів із інших регіонів. Після того, як на базі ВОКОД буде створений Подільський регіональний центр онкології(ПРЦО) кількість пацієнтів з інших областей, зокрема з сусідніх Житомирської та Хмельницької,збільшиться. До того ж, в новоствореному центрі буде можливість відкрити декілька вкрай необхідних для лікарні структурних підрозділів. Зокрема у планах створення мамологічного та онкогематологічного відділень, а також денного стаціонару. Крім того, створення лікарні нового зразка сприятиме розвитку комунікацій із подібними центрами на міжнародному рівні», – розповів Вiнниця.info головний лікар однкодиспансеру, доктор медичний наук Володимир Шамрай.

Довідка.

Колектив диспансеру нараховує 707 співробітників (в т.ч. 126 лікарів, серед яких 15 кандидатів медичних наук і 4 доктори наук. В закладі працює 12 профільних відділень.

Станом на жовтень 2017 року на обліку у Вінницькій області перебуває майже 42 тисячі онкохворих. Поліклініка ВОКОД розрахована на прийом 120-150 пацієнтів вдень, але зараз приймають від 300 до 350 вінничан.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, в квітні у Вінницькому обласному клінічному онкодиспансері після реконструкції відкрили гінекологічне відділення. Ремонт провели за 7 місяців, витратили 5,9 млн. гривень. у жовтні – отримали в подарунок портативний УЗД апарат.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540094821.0413