Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінниця купила два новенькі автобуси

Вінниця купила два новенькі автобуси

 12 квітня КП «Вінницька транспортна компанія» уклала угоду з ТОВ «АТП Слободянюк» на купівлю двох автобусів середньої місткості, що працюють на газовому паливі.

Про це йдеться у «Віснику державних закупівель».

За два автобуси ВТК заплатить 3,3 млн. гривень. За умовами договору, продавець повинен поставити автобуси протягом 60 днів з дня укладення договору.

ТОВ «АТП Слободянюк» вінницьке підприємство знаходиться у Вінниці на вул. Салтикова-Щедріна, 112. Ще одним учасником конкурсних торгів було підприємство з Черкас - ТОВ «Автоград-2007», їх цінова пропозиція виявилась на 180 тис. гривень дорожчою і складала 3,48 млн. гривень.

Яку марку автобусів купила ВТК невідомо, але в технічних вимогах було зазначено, що транспортні засоби повинні бути не раніше 2015 року випуску, з низькою підлогою та пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями. Пасажиромісткість автобусів – 35 місць з них – 15 для сидіння, в тому числі для інвалідного візка.

Як відомо, мер Вінниці Сергій Моргунов повідомляв про намір купити для міста 4 нових автобуси середньої місткості та анонсував про відкриття нового автобусного маршруту.

ВИННИЦА.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540096375.626