Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вінниця купує земснаряд для чищення Південного Бугу. Готові заплатити 6,3 мільйони гривень

Вінниця купує земснаряд для чищення Південного Бугу. Готові заплатити 6,3 мільйони гривень

 10 січня КП Вінницької міської ради «Комбінат комунальних підприємств» оголосив тендер на закупівлю земснаряду НСС 800/40-ГР-Ф (або еквівалент). Очікувана вартість закупівлі – 6,332 млн гривень.

Початок аукціону – 3 березня. Термін поставки – до 31 грудня 2019 року.

До комплекту земснаряда повинно входити:

  • корпус земснаряда з листової сталі;
  • приєднувальні понтони, оснащені водонепроникними відсіками  (2 штуки);
  • рубка управління (багермейстерська);
  • труба всмоктування;
  • стріла рамопідйомна;
  • 4 лебідки для руху з приводом від електродвигунів потужністю не менше 2,2 кВт
  • насос ґрунтовий горизонтального типу;
  • силовий агрегат;
  • пульпопровід.

Про закупівлю земснаряду в 2019 році повідомляв мер Вінниці під час звіту на останній сесії міськради в 2018 році.

«Придбати ще один земснаряд та баржу, щоб продовжити очистку річки Південний Буг. Цю програму ми можемо реалізувати тільки спільно з облдержадміністрацією. Вони теж купили земснаряд і мають плани на закупівлю ще одного. Думаю, через кілька років ми побачимо покращення якості води в річці Південний Буг», - сказав С. Моргунов.

В облдержадміністрації повідомляють, що на 2019 рік заплановані роботи з розчистки Південного Бугу в межах селища Стрижавка, міста Вінниці, міста Хмільник та Хмільницького району.

Нагадаємо, минулого року біля Стрижавки розчистили русло річки Десенка. Також розчистили русло річки Південний Буг у Вінниці на території водозабору біля «Вінницяоблводокaнaлу». Минулого року за рахунок бюджету Вінниці земснаряд купили за 3,2 мільйони гривень. Ще один земснаряд в кінці минулого року придбала обласна влада за 5,9 млн. гривень.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547865048.781