Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вірастюк, Конюшок і півсотні атлетів мірятимуться силою у Вінниці

Вірастюк, Конюшок і півсотні атлетів мірятимуться силою у Вінниці

 5 вересня у Вінниці відбудеться фестиваль із богатирського багатоборства «Сила міст-2» та фінал Кубку України зі стронгмену. Захід проходитиме у Центральному парку культури та відпочинку на площі перед Літнім театром.

Про це інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

З 11 до 19 години на площі Літнього театру у Центральному парку культури та відпочинку свою богатирську силу і вправність демонструватимуть найсильніші чоловіки України, близько півсотні. Змагання проходитимуть у трьох вагових категоріях: до 95 кг (професіонали та аматори), до 110 кг (професіонали та аматори) та 110+ кг (професіонали).

Головний суддя змагань – президент федерації, рекордсмен світу зі стронгмену Сергій Конюшок. «Обличчя» фестивалю – багаторазовий володар титулу «Найсильніша людина планети» Василь Вірастюк.

У перервах між змаганнями всі бажаючі зможуть побачити показові виступи зі стрітворакуту від Вінницької обласної організації «Street Workout Україна», номери зі спортивної акробатики та художньої гімнастики від учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Також в рамках фестивалю пройде акція «Обери свій спорт!» із залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою і спортом та виставка спортивних автомобілів від Вінницької обласної федерації драгрейсінгу та дріфту.

ВИННИЦА.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529837836.9909