Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вища рада правосуддя повернула ВККС матеріали про призначення 13 суддів на Вінниччині

Вища рада правосуддя повернула ВККС матеріали про призначення 13 суддів на Вінниччині

Матеріали щодо кандидатів на посади суддів, не призначених до зміни законодавства, Вища рада правосуддя повернула до ВККСУ. Серед кандидатів – 13 на посади в суди Вінницької області.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Вищої Ради Правосуддя.

Вища рада правосуддя ухвалила передати Вищій кваліфікаційній комісії суддів України не розглянуті до дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» відповідні матеріали про призначення на посади суддів вперше:

Барського районного суду Вінницької області Ставнійчук Світлани Володимирівни;

Іллінецького районного суду Вінницької області Миронової Людмили Олександрівни;

Крижопільського районного суду Вінницької області Габельчук Катерини Валеріївни, Цитульського Володимира Ігоровича, Сливки Святослава Ігоровича;

Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Карнауха Назара Петровича, Крапивного Богдана Володимировича, Равлінка Романа Григоровича, Фараджева Олександра Олександровича;

Піщанського районного суду Вінницької області Павлюк Олени Олексіївни;

Тростянецького районного суду Вінницької області Мухи Тетяни Василівни;

Тульчинського районного суду Вінницької області Лахніка Андрія Олександровича;

Вінницького міського суду Вінницької області Примак-Березовської Ольги Степанівни.

Зазначені кандидати на посаду судді на шістдесятий день (28 листопада 2016 року) з дня набрання чинності Законом України «Про судоустрій і статус суддів» від 2 червня 2016 року № 1402-VIIIвідповідають вимогам для призначення на посаду судді відповідно до Конституції України та цього Закону.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1526838566.4144