Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

«Водоспаду» і «Щедрика» під вінницькою Аркою не буде

«Водоспаду» і «Щедрика» під вінницькою Аркою не буде

 У Вінниці з літа триває реконструкція вхідної групи до Центрального парку. Ремонтують Арку і шпиль, які одним із символів міста, облаштовують нові сходи та планують відновити фонтан біля «грибочків». Якщо рік тому презентували проект з композицією «Щедрик» перед Аркою та водограєм на сходах, то зараз стало відомо, що в мерії відмовилась від такої ідеї.

Про це 6 грудня повідомили у міській раді, відповідаючи на питання журналістів щодо реконструкції.

«Що стосується розташування фонтану, він буде біля «грибочків», але не по сходах, як планувалось раніше, але краще роз’яснить профільний департамент, який є замовником проекту», - сказала Галина Якубович.

Керівник департаменту ЗМІ роз’яснила, що коли оприлюднили проект реконструкції вхідної групи, в соціальних мережах виникла дискусія, тому вирішили обмежити попередні задумки і залишити автентичний вигляд Арки.

«Це правильно, реалізувати в життя те, що пропонують вінничани», - сказала Г. Якубович.

Раніше Вiнниця.info писала про історію створення арки.

В листопаді будівельники укладали сходи облаштовували алею гранітними плитами та робили основу для пандусів з обох сторін арки.

Старі проекти реконструкції, від яких відмовились

Винница.info: «Водоспаду» і «Щедрика» під вінницькою Аркою не буде

Винница.info: «Водоспаду» і «Щедрика» під вінницькою Аркою не буде 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550469832.2585