Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Вперше у Вінниці - віртуальна реальність, яка змінить ваш погляд на нове житло Р

Вперше у Вінниці - віртуальна реальність, яка змінить ваш погляд на нове житло

 Спеціально для нового будинку у житловому комплексі «Перлина Поділля», ми створили віртуальну реальність, яка змінить ваш погляд на нове житло! Одягнувши наші інноваційні окуляри,  ви зануритесь у світ, який дуже скоро належатиме вам та вашим рідним!

Як це працює: ви одягаєте окуляри і перед вам постає будинок, який ви можете оглянути з усіх сторін, побачити місце розташування, інфраструктуру та благоустрій прибудинкової території! Також ви вільно можете пересуватись по квартирам, у яких уже зроблений дизайнерський ремонт, та оцінити особливості планувань! 

Що для цього потрібно? Лише зателефонувати у відділ продажу та записатись на консультацію! Ми робимо все для того, щоб ваш вибір був найкращим!

Наша компанія побудувала уже 6 будинків і зараз почала будівництво 7 будинку житлового комплексу «Перлина Поділля», що є головною прикрасою району Поділля. 

У комплексі представлені 1 та 2 кімнатні квартири різної площі з функціональними плануваннями. Відповідно до внутрішнього стандарту компанії, ми можемо здавати квартири «під ключ» та виконувати будь-які  ремонтні роботи. Робимо усе, щоб суттєво економити ваш час і кошти. Характеристику приміщень та оздоблення квартир дивіться на сайті https://perlyna-podilya.com

Мікрорайон Поділля сьогодні є одним з найбільш перспективних у м. Вінниця – тут активно ведеться житлова забудова та поруч розташована велика кількість об’єктів інфраструктури, 2 дитячих садочка та будується школа. До речі, шлях до центру займає всього 9 хвилин на міському транспорті! А унікальне місце розташування житлового комплексу «Перлина Поділля» поруч із парковою зоною, та приваблива вартість квартир,  робить наш комплекс поза конкуренцією!

Тож чекаємо на вас у консультаційному центрі житлового комплексу «Перлина Поділля»

Вул. Генерала Гандзюка 2

Тел: 098 318 41 58 

perlyna-podilya.com

 
 
  Новости в удобном виде
time:1544935104.457