Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Встановити на тротуарах перешкоди для машин - до Вінницької мерії зареєстрували нову петицію

Встановити на тротуарах перешкоди для машин - до Вінницької мерії зареєстрували нову петицію

 14 червня на сайті Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій просять встановити обмежувальні стовпчики на тротуарах, аби там не паркувалися машини.

«Дуже вдячна вам за турботу про наше місто, за те що намагаєтеся робити його дійсно гарним і затишним. Але турбує наступне: чи можливо якось вплинути на водіїв машин щоб не їздили по тротуарах, адже вони останнім часом не просто їздять, чим шкодять покриттю тротуарів, а й паркуються там. Кілька разів ледве не потрапила під машину саме на тротуарі. Чи можливо встановити якісь перешкоди для машин?», - написала Надія Лошковська.

Сьогодні петиція має 2 голоси. Аби її розглянули у міській раді, потрібно 350 вподобань.

Нагадаємо, що раніше у Вінницькій мерії відповіли на петицію про створення маршруту громадського транспорту «Тяжилів – Електромережа».

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547768079.9336