Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Встановити шафи-локери, як в американських школах – петиція вінничанки набрала необхідну кількість підписів

Встановити шафи-локери, як в американських школах – петиція вінничанки набрала необхідну кількість підписів

 Вінничани зібрали необхідну кількість підписів під петицію про встановлення шафок-локерів для учнів у початковій школі. Тепер звернення мають розглянути у міській раді та, протягом 14 днів, опублікувати офіційну відповідь.

«Мій син йде в цьому році до 3 класу, і вкотре я переймаюсь проблемою важкого портфеля. 5 уроків щодня – а це 5 підручників, 5 зошитів, пенал, змінне взуття та спортивна форма 3 рази на тиждень і все це в сумі дає щонайменше 5 кг ваги. А це для дитячої спини забагато. Звідси і проблеми зі здоров’ям. І тому я вважаю, що в кожній школі необхідно встановити персональні шафки-локери, що дозволяють зменшити навантаження на дитячий хребет» – йдеться у петиції Марини Бондаренко.

Дата початку збору підписів 27 серпня, станом на сьогоднішній день петицію підписало 350 із 350 необхідних осіб.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548085471.1595