Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

«Як на Космонавтів» - наступного року проведуть реконструкцію Замостянської

«Як на Космонавтів» - наступного року проведуть реконструкцію Замостянської

 В 2018 році у Вінниці планують провести реконструкцію вулиці Замостянської. Проект подаватимуть на спів фінансування з Державним фондом регіонального розвитку.

Про це під час виїзної наради 23 листопада повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Грошовий ресурс наступного року ми будемо направляти на вулицю Замостянську. По такому ж принципу як ми робили Космонавтів (проводитимуться роботи – ред.). Тільки є складність в тому, що там є трамвайна колія. Це потребує більше коштів. Будемо подавати заявку на Державний фонд регіонального розвитку щодо підтримки реалізації цього проекту. Цей проект, як мінімум, буде реалізовуватись два роки. В принципі, так як і реконструкція проспекту Космонавтів», - прокоментував С. Моргунов.

Винница.info: «Як на Космонавтів» - наступного року проведуть реконструкцію Замостянської

Щодо подальшої реконструкції в парку Дружби Народів, то мер повідомив, що на наступний рік її не планують.

Як відомо, у Вінниці триває реконструкція третьої черги проспекту Космонавтів.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544957539.61