Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

«Як у Вінниці»: в Калинівці облаштують спортивне поле з штучним покриттям

«Як у Вінниці»: в Калинівці облаштують спортивне поле з штучним покриттям

 15 травня Калинівська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» уклала договір з фізичною особою-підприємцем на проведення капітального ремонту хокейного майданчика по вулиці Незалежності № 52а в місті Калинівка. Вартість угоди - 1,277 млн. гривень.

Інформація про закупівлю послуг опублікована на Prozorro.

Термін виконання робіт травень - липень 2018 pоку.

Як пояснив в телефонному коментарі журналісту Вінниця.info директор ДЮСШ Сергій Грепечук, на місці старого хокейного майданчика планують зробити сучасне спортивне поле з штучним покриттям для різних видів спорту.

«У нас був старий хокейний майданчик, зараз робимо капітальний ремонт. Його повністю розбирають і там же облаштують багатоцільовий майданчик з штучним покриттям для гри у футбол, волейбол, баскетбол. Зробимо, як у Вінниці біля шкіл», - зазначив С.Грепечук.

Як повідомляла редакція Вінниця.info минулого року у Вінниці в школі № 30 зробили реконструкцію спортивного ядра та облаштували нове футбольне поле зі штучним покриттям.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544930807.515