Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Які марки нових авто купують у Вінницькій області і за скільки

Які марки нових авто купують у Вінницькій області і за скільки

 Впродовж шести місяців 2018 року у Вінниці та області зареєстрували майже тисячу нових авто, на кожен з яких в середньому витрачали 31 тисячу доларів.

Про це Вiнниця.info повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Сума покупок у регіоні в січні-червні становила 30 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Рівно половина автомобілів, які купували вінничани, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Ще майже 30% машин – дешевші 17 тисяч.

Середня вартість автомобіля в регіоні становить 31 тисячу доларів.

Впродовж шести місяців поточного року найпопулярнішою маркою у Вінниці стала Toyota. У регіоні зареєстрували 163 таких авто на суму 6 мільйонів доларів. Також в регіоні часто купували Renault і Nissan. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster. У регіоні за 6 місяців зареєстрували 63 таких авто.

 Винница.info: Які марки нових авто купують у Вінницькій області і за скільки

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів США. Найбільше нових автомобілів купили у столиці. За 6 місяців поточного року кияни придбали понад 15 тисяч автомобілів, на які витратили 500 мільйонів доларів.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545152911.3165