Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Ялинка на мільйон: у Вінниці затвердили кошторис витрат на новорічну ялинку

Ялинка на мільйон: у Вінниці затвердили кошторис витрат на новорічну ялинку

 9 листопада виконком Вінницької міської ради затвердив заходи по підготовці та проведенню Новорічних та Різдвяних свят у 2017-2018 роках, заходи щодо освітлення центральної частини міста і кошториси витрат в сумі 1,103 млн. гривень на монтаж, демонтування і обслуговування міської новорічної ялинки та святкового прикрашання у м. Вінниця.

Рішення виконкому опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

Відповідно до документу, ялинку в центральному парку повинні встановити до 15 грудня 2017 року. В парку передбачено організувати ярмарку та роботу атракціонів. На майдані Незалежності до 12 грудня встановлять світлодіодні скульптури та Новорічне містечко. Майдан Незалежності, будівлю міськвиконкому, вул. Соборну, входи до центрального парку обладнають святковою ілюмінацією.

1,103 млн. гривень витратять на монтаж і обслуговування новорічної ялинки та святкового прикрашання міста. Ще 197,4 тис. гривень передбачено на демонтаж ялинок, перевезення, утримання біотуалетів і євроконтейнерів.

Винница.info: Ялинка на мільйон: у Вінниці затвердили кошторис витрат на новорічну ялинку

Винница.info: Ялинка на мільйон: у Вінниці затвердили кошторис витрат на новорічну ялинку

Нагадаємо, 6 листопада у Вінниці в Центральному парку почали встановлювати новорічні ілюмінації.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545040074.218