47

0

Юні футболісти Вінниччини в Молдові вибороли друге місце по міні-футболу

Юні футболісти Вінниччини в призерах турніру по міні-футболу

З 15 по 17 травня в м.Резіна Республіки Молдова було проведено міжнародний турнір по міні-футболу серед 11-річних та 12-річних дітей. Вінничани зайняли друге призове місце.

Про це повідомляє Вінницька обласна рада.

Вже стало доброю традицією щорічно,  в рамках Єврорегіону «Дністер» проводити міжнародні турніри із спортивних змагань.

В змаганні приймали участь 2 команди Вінниччини – це обласна дитяча юнацька спортивна школа Блохіна і Беланова (тренер Іван Подзигун) та Томашпільська районна дитяча юнацька спортивна школа (тренер Анатолій Чоловський), а також представники районів Республіки Молдови , Румунії та Придністровя, - всього 8 команд.

За підсумками судійської бригади 1-ше місце посіла збірна команда господарів району Резіна (Молдова), Вінницька команда зайняла 2-е призове місце, а на 3-му місці – команда м. Яси (Румунія).

Слід відзначити кращих гравців нашої команди – Володимир Вітюк (капітан команди), Данило Соболєв, Олександр Бондаренко, а кращим воротарем турніру визнано Ігоря Кучука.

Крім того, команди які зайняли призові місця були нагороджені кубками, дипломами, а гравці грамотами та медалями.

Проведення турніру проводиться з метою популяризації міні-футболу та здорового способу життя серед дітей.

Юні футболісти Вінниччини в Молдові вибороли друге місце по міні-футболу - фото 2