Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

З початку року жителі Вінниччини заплатили 642 мільйони гривень податку на землю

З початку року жителі Вінниччини заплатили 642 мільйони гривень податку на землю

 З початку року від землекористувачів Вінниччини надійшло понад 642 млн. грн. плати за землю, що на 57,5 млн. грн. більше планового показника. Із загальної суми податку левова частка, а це майже 494 млн. грн., сплачена юридичними особами.

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області.

Проти аналогічного періоду минулого року, надходження збільшилися майже на 77 млн. грн. При цьому громадянами сплачено майже на 20%  більше, ніж у 2017 році, тоді як юридичні особи перевищили торішній показник лише на 12%. Натомість у грошовому еквіваленті перевищення складають: юридичні особи - майже 53 млн. грн., фізичні особи - майже 24 млн. грн. 

У фіскальній службі нагадують, що плата за землю – обов‘язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Кошти від плати за землю, що надходять на спеціальні бюджетні рахунки місцевих бюджетів, використовуються виключно для цілей, пов‘язаних із земельними питаннями, зокрема фінансування заходів щодо раціонального використання та охорони земель; ведення державного земельного кадастру, землеустрою, моніторингу земель;  створення земельного інноваційного фонду; економічного стимулювання власників землі і землекористувачів за поліпшення якості земель, підвищення родючості ґрунтів і продуктивності земель лісового фонду та ін.

Вінниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550265840.1216