Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

З полону терористів звільнили вінничанина з батальйону «Айдар»

З полону терористів звільнили вінничанина з батальйону «Айдар»

З полону терористів звільнили вінничанина – бійця батальйону «Айдар», Олександра Гадзіковського.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив народний депутат від Вінниччини Микола Катеринчук.

«Тиждень тому до мене звернулася мати одного з вінничан, який воює в батальйоні "Айдар". Мама просила знайти свого сина Олександра Гадзіковського, який потрапив у полон до терористів. У своєму листі вона написала, що чула голос сина останній раз 17 травня. Непростими видалися пошуки та слава Богу вдалими. Буквально сьогодні Сашка обміняли на громадянина Росії. Ще одне життя врятоване», - написав Микола Катеринчук.

Народний депутат окремо подякував від себе особисто та мами бійця державним службовцям та просто патріотам, які надали допомогу у проведенні такої складної спецоперації. «Прикро, що не можна назвати їх поіменно, але прийде час і Україна взнає своїх героїв», - сказав політик.

 Винница.info: З полону терористів звільнили вінничанина з батальйону «Айдар»

 Винница.info: З полону терористів звільнили вінничанина з батальйону «Айдар»

ВИННИЦА.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550591281.6355