Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

З понеділка у Вінниці розпочнуть опалювальний сезон. Спочатку тепло дадуть в дитсадки, школи і лікарні

З понеділка у Вінниці розпочнуть опалювальний сезон. Спочатку тепло дадуть в дитсадки, школи і лікарні

 8 жовтня у Вінниці розпочнуть опалювальний сезон. В першу чергу тепло подаватимуть в заклади соціальної сфери – лікарні, школи і дитсадки. В будинки тепло подаватимуть з 15 жовтня.

Про це повідомив dінницький міський голова Сергій Моргунов під час виїзної наради 4 жовтня.

«З понеділка ми почнемо подавати опалення в лікарні, дитячі садки і школи. Тобто, це буде перший етап, так як ми робимо це кожного року. Поступово будемо переходити до подачі тепла в будівлі, думаю, що з 15 числа (жовтня – ред.) - як і було заявлено Кабміном вчора на засіданні. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно», - прокоментував Сергій Моргунов.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264791.4775