Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Зниклого на Вінниччині пенсіонера знайшли через три дні. Фото

Зниклого на Вінниччині пенсіонера знайшли через три дні. Фото

Після обіду 13 червня неподалік села Павлівка на Вінниччині дільничний поліцейський з сільським головою виявили під деревом тутешнього місцевого жителя. 81-річний дідусь спав. І навіть не здогадувався, що його третій день розшукують.

«10 червня отримали звернення від рідних 81-річного чоловіка. За їх словами, той зник. Пішов до лісу, не повернувся. Пошуками зайнялися правоохоронці, представники місцевої влади та самі селяни», - повідомили Вiнниця.info у Національній поліції у Вінницькій області.

Дідуся знайшли близько 15 години у п’яти кілометрах від його будинку. Що сталося, він пояснити не зміг. За словами правоохоронців, чоловік у задовільному стані. Через те, що пересувався хащами, на тілі помітили подряпини.

Редакція Вiнниця.info зв’язалася з рідними знайди Віталія Дем’яновича Курята.

«Коли батька привели додому, він постійно просив пити. Води-води-води. Повторював. Як сталося, що він заблукав, навіть не знаємо. Він нині живе сам, ми якраз планували його забрати додому до себе. Але він постійно відмовлявся. Був адекватний, сам себе обходив. Приїздили до нього на вихідні, їсти наварити, прибрати, попрати. Сусіди розповідали, він частенько ходив у ліс. Але весь час повертався. А тут таке. Як ми зрозуміли з того, що він розповів, бо батько дуже наляканий, говорить невпопад, він дійшов до сусіднього села Гущинці. Був біля пам’ятника Невідомому солдату. Якраз потрапив під зливу. Додому повернувся босий, без куртки та піджака. Дуже змерз. Але нині почуває себе добре. Температури немає», - розповіла донька Зінаїда Свіргун.  

Наразі чоловіка чекають обстеження. Рідні Віталія Дем’яновича дякують всім, хто долучився до пошуків.

Винница.info: Зниклого на Вінниччині пенсіонера знайшли через три дні. Фото

Вiнниця.info, фото надане правоохоронцями. 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547765443.7045