Новости Винницы

Який подарунок купити на 8 Березня?


Напередодні 8 Березня, коли чоловіки, татусі, кохані, колеги, дідусі, сини та онуки поспішають,привітати зі святом своїх дорогих и коханих жінок, хочемо допомогти з вибором подарунків. Адже це питання не таке однозначне, як може здатися на перший погляд.

Цікавий факт: до 1918 року, поки в тогочасній Російській імперії не було введено григоріанський календар, «день боротьби за права жінки» святкували 23 лютого. В день, який досить таки тривалий час відзначався як чоловіче свято. Ось такий жарт історії.

Який подарунок купити на 8 Березня?

Питання це дуже важливе, і кожен чоловік вирішує його по-своєму:  залежно від наявності фінансів і фантазії. У будь-якому разі хочеться порадувати близьку людину оригінальними подарунками, аби вони залишалися в пам’яті якомога довше.

Ідеальний подарунок на 8 Березня – це квіти. Їх асортимент такий же багатий, як і різноманітні смаки жінокhttp://www.sendflowers.ua/8-marta. Традиційно, в 70% випадків, на це свято дарують весняні квіти: мімози, тюльпани, гіацинти, нарциси, крокуси, іриси. Це і недивно, адже не одне покоління виросло саме на таких подарунках. Тому уявити щось інше буває досить складно. Але зробити приємний сюрприз все ж можливо – замовте доставку квітів від професійного флориста.  Досконала квіткова композиція, яку можливо доставити в офіс чи додому стане приємним сюрпризом та підніме настрій будь-якій представниці прекрасної половини людства.

Оригінальні подарунки на 8 Березня за доступними цінами

Оскільки Міжнародний жіночий день – це не ювілей, не якась значна дата чи знакова подія в житті жінки, а щорічне свято, то і подарунок не має бути занадто дорогим. А от приємним він бути зобов’язаний. Жінка будь-якого віку підтвердить той факт, що коли подарунок цікавий, тоді він западає в душу сильніше, і неважливо, скільки він коштує.

Щоб зрозуміти, де купити подарунок на 8 Березня, радимо визначитися з тим, що саме дарувати. Наприклад, це можуть бути подарункові сертифікати на придбання косметики, відвідання СПА-салону, кінотеатру, цікавого майстер-класу. Хочете презент на двох? Вибирайте подорожування разом чи романтичну вечерю. Не забувайте про солодощі! Жінки так їх люблять!

Винница.info: Який подарунок купити на 8 Березня?

Який подарунок найкращий?

Звісно ж той, який подаруєте сама Ви. Не сумнівайтесь, адже вибираючи та купуючи його, Ви вкладаєте в нього позитивний емоційний посил і частинку свого серця, тим самим Ви змінюєте презент, робите його унікальним – єдиним у своєму роді.

Наприклад, Ви можете загорнути її у білу весняну казку! Досить незвично звучить, чи не так? Власне, Ваша казка може бути будь-якого кольору – рожевою, блакитною, бузковою чи лимонно-жовтою. Усе залежить від того, який відтінок полюбляє Ваша кохана. Для реалізації цього задуму можна використати пелюстки троянд, серветки, квіти, десерти, сік фрукти чи ягоди – і чарівний ранок готовий! Більш того, коштуватиме ця казка зовсім недорого.

Можна вчинити і по-іншому. Чи знаєте Ви, як сильно жінки полюбляють усілякі приємні дрібниці? Від брошок і до парасольок, маленьких подушок і фото рамок. Як у такому разі вибрати презент? А дуже просто! Подаруйте їй усе і одразу: розкладіть у різних куточках помешкання дрібні пакуночки з подарунками та компліментами для неї і влаштуйте свого роду квест із пошуку.

Недорогі подарунки для колег

Якщо обставини склалися таким чином, що Вам доручили купити подарунки для співробітниць, а бюджет виділили досить скромний, то хвилюватися неварто. Інтернет дозволяє і студенту, і депутату, і банкіру знайти те, що треба. Причому,радості їх подарунки принесуть однаково багато.

Не залежно від того, треба Вам купити подарунки на 8 Березня у Вінниці чи у Києві, а то і в Нью-Йорку, інтернет-магазини квітів і подарунків завжди готові допомогти. Загляньте в розділ корпоративних презентів – там має бути і Ваш варіант.

Вітайте жінок, даруйте радість і посмішки, і самі ставайте щасливішими, адже дарувати – приємніше, ніж отримувати.

Винница.info: Який подарунок купити на 8 Березня?

 
time:1527017519.8477